Senátorka Dernerová navštívila horskou školu


Velice významná návštěva zavítala 1. září do naší horské školy. Slavnostního zahájení nového školního roku 2016/2017 se zúčastnila senátorka Parlamentu ČR paní doktorka Alena Dernerová. Společně se starosty obcí panem poslancem Davidem Kádnerem a panem Jiřím Moozem, za doprovodu paní ředitelky Mgr. Jitky Novákové, přivítala všechny žáčky 1. třídy, kteří se plni očekávání usadili do lavic, na kterých byly pro ně připraveny četné dárky a pozornosti.

Žáci poté mohli zůstat se svými rodiči ještě několik minut pospolu s novou paní učitelkou Bc. Lucií Zemanovou, která si pro děti připravila krátký program. To aby zůstal první školní den opravdu nezapomenutelný. Poté se všichni hosté přesunuli do tělocvičny školy, kde přivítala paní ředitelka Nováková ostatní žáky a představila členy učitelského sboru. Tentokrát i nové zkušené kolegy učitele, kteří nahradili pedagogy, kteří ze školy odešli. I zde vzácní hosté pronesli k žákům několik slov. Po slavnostním zahájení následovali hosté paní ředitelku do prostoru nově rekonstruovaných sociálních zařízení v přízemí, která byla opravena a modernizována z finanční dotace, kterou škole pomohla zajistit právě paní senátorka Dernerová.

Škola se tak ve své modernizaci opět o krůček posunula. Za tento projev pomoci paní senátorce velice děkujeme.

Na závěr setrvali hosté v s vedením školy v přátelském rozhovoru, při kterém byla diskutována další témata, která souvisejí s každodenním provozem školy. Paní doktorka Dernerová vyjádřila nadšení z horské školy a přislíbila pomoc a podporu i do budoucna.

Chtěli bychom na tomto místě poděkovat za podporu i pánům starostům, obcím, všem rodičům a přátelům školy. Velice si pomoci vážíme . Nový školní rok odstartoval a všichni se už jen těší na to, co tento školní rok pod vedením paní ředitelky Novákové a všech pedagogických pracovníků žákům přinese. Jistě bude veselý, pestrý a plný zajímavých aktivit a nezapomenutelných zážitků.

Alena Dernerová

Dětský neurolog specialista, místopředsedkyně senátního výboru pro zdravotnictví a sociální politiku.

Místopředsedkyně senátního klubu ANO a Severočech. Dále členkou Správní rady Nadace charty 77 a Konta bariéry.

Od roku 2013 také členkou správní rady VZP.

Další články

Členka správní Rady VZP 10.07.2016 Jako členka správní rady Všeobecné zdravotní pojišťovny mám zatím tuto zkušenost –...
Chci zlepšit vztahy 09.07.2016 Praha, Most – Dva roky se snažila získat body pro spotřebitele v duelu mobilní operátoři...
Jaderné uložiště 13.06.2016 Ze sedmi vytipovaných lokalit na území Česka je ta lubenecká označována těmi, kteří...

Můžete mě kontaktovat!

  • otazky@adernerova.cz

  • www.odveztekaly.cz

  • www.adernerova.cz

  • www.dernerovapolitik.cz

Vaše podněty

Využijte tento formulář pro Vaše názory a podněty. Budu se snažit co nejdříve odpovědět.